Відділ освіти Магдалинівської селищної ради

«ДЮСШ» Магдалинівського району – чемпіон області з футзалу-2012

27 лист. 2012
Листопад 2012 року видався дуже насиченим для учнівських футзальних команд нашого району, які почергово приймали участь в зональних та фінальних обласних змаганнях різного віку та рівня.

Листопад 2012 року видався дуже насиченим для учнівських футзальних команд нашого району, які почергово приймали участь в зональних та фінальних обласних змаганнях різного віку та рівня. Хочеться відмітити, що всі ці футзальні баталії проходили в спортивній залі КП ФСК «Мрія» (директор Кривошея В.В.), що в районному центрі. Спочатку, 5 листопада, пройшли обласні зональні змагання серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 1995-1997 рр.н., де наша збірна команда серед 7 команд виборола разом з командою м. Новомосковська одну з двох путівок до фіналу. 13 листопада відбулися ігри фінальної стадії обласних змагань з футзалу. Збірній команді Магдалинівської ЗОШ І-ІІІ ст. протистояли грізні суперники з м. Дніпродзержинська,        м. Новомосковська, м. Орджонікідзе, Покровського та Софіївського районів (не змогли прибути на фінал команди Петропавлівського та Верхньодніпровського районів нашої області). В результаті нічиєї 1:1 з командою м. Дніпродзержинськ та перемоги 3:0 над футзалістами м. Орджонікідзе, команда Магдалинівщини, набравши 4 очка, зайняла в підсумку 5 місце в області. Переможцем цьогорічних змагань стала команда Покровського району, на ІІ місці – м. Новомосковськ, ІІІ місце посіла команда Софіївського району, на 4 місці – м. Дніпродзержинськ. Замкнула підсумкову таблицю команда м. Орджонікідзе (6 місце).
У період з 8 по 11 листопада проходили обласні зональні змагання по футзалу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) 1999-2000 рр.н. Як і попередні зональні змагання серед старших команд, наші юні футзалісти також вийшли разом з командою ДЮСШ № 4 м. Дніпродзержинська до фіналу.
22-25 листопада відбувся фінальний турнір по футзалу серед юнаків ДЮСШ     1999-2000 рр.н. – переможців зональних змагань. Фінальний турнір представляв собою дві підгрупи по 4 команди в кожній. В групі «А» приймали участь команди Апостолівського, Магдалинівського, Царичанського районів та м. Синельникове. В групі «Б» змагалися ДЮСШ № 4 м. Дніпродзержинськ, м. Орджонікідзе, Синельніківського та П’ятихатського районів.
Впевнено перемігши по-черзі команди-суперниці в своїй групі наша команда вийшла до фіналу. Результати за участю нашої команди: ДЮСШ Магдалинівського району – ДЮСШ Апостолівського району (11:0), ДЮСШ Магдалинівського району – ДЮСШ м. Синельникове (3:1), ДЮСШ Магдалинівського району – ДЮСШ Царичанського району (3:1).
В грі за 3-є місце зустрілись команди з м. Синельникове та П’ятихатського району. Гра закінчилась з мінімальною перевагою 3:2 команди ДЮСШ м. Синельникове, яка стала бронзовим призером.
У вирішальному матчі наша команда, яка складалася з учнів-гравців Магдалинівської та Пролетарської ЗОШ І-ІІІ ст., також з мінімальним рахунком 3:2 перемогла команду-ровесників ДЮСШ № 4 м. Дніпродзержинська, зайнявши перше місце і стала чемпіоном цьогорічних змагань.
Команда-переможець ДЮСШ Магдалинівського району 1999-2000 рр.н. виступала в такому складі: Новіков Сергій, Варварич Денис (усі Пролетарська ЗОШ І-ІІІ ст.), Аветісян Давид, Шпілька Іван, Земськов Іван, Шевченко Едуард, Терський Сергій,  Михайленко Дмитро, Голубенков Євген, Біляй Андрій, Сипало Валерій (усі Магдалинівська ЗОШ І-ІІІ ст.). Тренери-викладачі ДЮСШ – Ю.П.Зозуля, М.О.Шулик. До речі, майже в повному складі ці гравці стали переможцями в обласних змаганнях по футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» у своїй віковій категорії у квітні цього року     (м. Дніпропетровськ).
До символічної збірної команди ДЮСШ області увійшли також гравці нашої команди, серед яких Аветісян Давид (кращий гравець) та Терський Сергій (кращий захисник).
Вітаємо нашу команду та кращих гравців з цією перемогою і бажаємо впевнених переможних виступів в подальших змаганнях різного рівня.
Хочеться щиро подякувати усім тим, хто сприяв в організації та проведенні обласних футзальних змагань, а саме: головному лікарю Магдалинівського ЦПМСД Глиняній Л.Г., головному лікарю КЗ «Магдалинівська ЦРЛ» Губіну О.В., медичним працівникам цих установ охорони здоров’я, які супроводжували хід змагань (медичне обслуговування),  Халатуру В., Шулику М.О., тренерам-викладачам ДЮСШ, Баланюку Ю.І., Салабаю В.О. (суддівство змагань), Кривошеї В.В., директору ФСК «Мрія» (приміщення та розміщення команд), Жевжику В.Я., директору ПТУ-88                          смт. Магдалинівка (розміщення та харчування команд). Вкотре посильну спонсорську допомогу в проведенні змагань надав приватний підприємець, учитель фізичної культури Шевської ЗОШ І-ІІІ ст. Прудкосвист В.М. Юні футзалісти ДЮСШ Магдалинівського району гідно, своїм чемпіонством, віддячили усім Вам за цю турботу та допомогу.
На фото: наші чемпіони.