Відділ освіти Магдалинівської селищної ради

ЧЕМПІОНАТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ 2006+р.н.

25 квіт. 2023
У суботу, 22 квітня 2023 року, у спортивно-ігровій залі спорткомплексу КЗ ФСЦФЗН «Спорт для всіх» смт Магдалинівка відбулися ігри Чемпіонату Дніпропетровської області з волейболу серед дівчат 2006+рн. сільських, селищних та міських територіальних громад Дніпропетровщини під девізом «Україна переможе!» присвячений 32-й річниці Незалежності України. Організатор змагань Громадська організація «АСОЦІАЦІЯ СІЛЬСЬКОГО ВОЛЕЙБОЛУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» та КЗ ФСЦФЗН «Спорт для всіх» Магдалинівської селищної ради за підтримки Магдалинівського селищного голови Володимира Дробітька.

У змаганнях взяли участь команди з п’яти територіальних громад області: міст Тернівка, Підгородне, смт Межова, Слобожанське та Магдалинівки.

Команди змагалися за коловою системою. Усі ігри були надзвичайно видовищними та сповненими інтриги. Більшість партій завершувалися з мінімальним волейбольним відривом у два очки. Фаворитами змагань вважались команди «Іскра» м. Підгородне та «Темп» м. Тернівка. Жереб звів ці команди у восьмого турі змагань де і було вирішено долю першого місця. Команди показали цікаву і безкомпромісну боротьбу де юні волейболістки продемонстрували зрілу майстерність. Програвши першу партію дівчата з Тернівки змогли зібратися і довести гру у тай-брейку на свою користь.

Доля третього місці була вирішена в останніх турах. Інтрига зберігалася до завершення турніру. Здобувши перемогу над однолітками з Слобожанського, Магдалинівці чекали на результат останнього туру де команді із Межового потрібна була перемога над «Темпом» з Тернівки. Під шалений вир емоцій запальної групи підтримки - Тернівка не схибила і знову показала клас, а господарі майданчика «Пантери» не стримували радощів від сходження на третю сходинку п’єдесталу.